Чистка килимів Одеса

Технології професійної хімчистки килимів

Існує безліч методів професійного чищення килимів, але всі вони діляться на два види: сухий і вологий. Суха технологія чищення килимів має на увазі використання порошкових засобів і потужних пилососів, а волога — рідких миючих розчинів, пароочищувачів і миючих пилососів. Але давайте розберемося, в яких випадках яку технологію краще застосовувати і в чому конкретно їх відмінності.

Технологія сухого чищення килимів

Немає єдиної думки, який метод краще. Для кожного виду килима і типу забруднення підходить своя технологія. Вибирайте порошковий метод, якщо:

  1. У вас підвищений рівень вологості в приміщенні і килим буде погано сохнути. При вологому чищенні є ризик утворення цвілі.
  2. У вас вдома є діти, тварини або люди з алергією. Найчастіше, при сухому прибиранні, якщо не потрібно виведення складних плям, використовуються екологічні або щадні засоби.
  3. Ви турбуєтеся про збереження вироби. Такий метод абсолютно безпечний, так як не застосовуються агресивні засоби і немає впливу високих температур.
  4. У вас дорогий килим з натуральних матеріалів або ручної роботи.

Така технологія підходить для приміщень, в яких знаходиться багато людей, на кшталт офісів, дитячих груп, класів і т.д., так як безпечна для здоров'я. Також її можна застосовувати щоб просто «освіжити» килим. Якщо розглянути ближче склад миючого порошку, то він нагадує мікрогубки, які абсорбують бруд і пил. Потім вони видаляються за допомогою пилососа. Якщо вам необхідна часта хімчистка килимів - технологія сухого чищення вам допоможе.


Технологія вологого чищення килимів

Аквачистка рекомендована при серйозних забрудненнях, на зразок застарілих слідів від брудних черевиків, плям біологічного походження або для дезінфекції. Для чищення використовують професійне обладнання та спеціальні миючі засоби. Це хороший варіант, щоб:

  1. Позбутися від мікробів і пилових кліщів. Для чищення застосовують високі температури і сильнодіючі засоби. Доцільність аквачистки визначить наш фахівець, виходячи зі ступеня забруднення і типу вашого килима.
  2. Вичистити всі плями. Головна особливість даного методу-глибоке очищення всього килимового покриття. За допомогою води кошти проникають всередину ворсу і видаляють найскладніші плями.
  3. Оновити зовнішній вигляд. Таким способом можна очистити навіть найстаріший килимок.


Щоб килимове покриття було чистим і безпечним, бажано кожні півроку (але не частіше, ніж раз на три місяці) віддавати його в хімчистку.

Професійна чистка килимів вологим методом підходить не для кожного виробу. Якщо ви не впевнені, чи потрібна вам аквачистка, запитайте у нашого фахівця. Ми надамо детальну інформацію і зробимо так, щоб ваш килимок був чистим і свіжим.

Made on
Tilda