Чистка килимів Одеса

Сушимо килим після потопу

Неприємні ситуації іноді трапляються, і від раптового протікання труби від сусідів зверху не застрахований ніхто. І якщо ламінат або кахель досить просто протерти, то, щоб врятувати килим, його необхідно правильно просушити. Якщо висушити ковролін з синтетики ви можете і самостійно, то натуральні матеріали вимагають особливого підходу і краще звернутися з цією проблемою до фахівців, а ми підкажемо, як висушити килим після потопу.

Якщо площа намокання невелика

  • Насамперед, подивіться, наскільки сильно намокло килимове покриття. Якщо ви просто перекинули склянку води, то досить буде промокнути тканиною або рушником, що добре вбирає вологу.

  • Не тріть поверхню, щоб ворс не втратив форму і не прим'явся. Просто промакуйте до тих пір, поки тканина не вбере більшу частину вологи.

  • Допомагають впоратися з легким або середнім забрудненням спеціальні миючі пилососи. Особливо, якщо рідина ще не встигла вбратися в ковролін.

  • Якщо килимок невеликого розміру або намок тільки край – підкладіть що-небудь під нього, щоб просох не тільки ворс, але і підкладка, яка теж може деформуватися і гнити.

  • Для швидкого сушіння можна використовувати нагрівальні прилади: фен, обігрівач і т.д. але їх варто ставити на середню або низьку температуру і не сушити впритул до покриття, так як це негативно позначиться на ворсі.

Якщо килим промок повністю

У цьому випадку методи сушіння сильно відрізняються від попереднього варіанту.

  • Якщо матеріал містить шовк, шерсть або покритий довгим ворсом – не намагайтеся сушити килим самостійно.

  • Якщо матеріал синтетичний-спочатку необхідно протерти підлогу навколо килима, а потім чистою сухою ганчіркою висушувати поверхню.

  • По мокрому килиму не можна ходити або ставити на нього меблі, так як вирівняти поверхню після цього буде вкрай складно.

  • Не сушіть на відкритому сонці — фарба швидко вигорить. Знайдіть для цього тінь або навіс.

  • Якщо кількість вологи в полотні більше 20% від загальної ваги, його не варто розвішувати на перекладині, щоб уникнути деформації. Сушіть в розгорнутому вигляді на горизонтальній поверхні і обов'язково з двох сторін.

Сушка килима після потопу — процес довгий і досить клопіткий. Якщо ваше килимове покриття сильно намокло, на нього пролили брудну або солодку воду, легше і швидше буде звернутися в хімчистку, де професіонали повернуть йому первозданний вигляд. Наша компанія заслужила довіру клієнтів швидким результатом і якісною роботою. Переконайтеся в цьому самі.
Made on
Tilda