Чистка килимів Одеса

Шкода від пилу: чому треба чистити килим

Ви напевно багато разів чули, що пил шкідлива для здоров'я і прибирання потрібно робити якомога частіше. Це стосується не тільки шаф і полиць, але також меблів і килимів, так як вони мають властивість накопичувати пил і ставати розсадником кліщів. Розберемося, чим же так небезпечний домашній пил і чому потрібна професійна чистка килима.

Чим небезпечний пил

Домашній пил-невід'ємна частина мікроклімату в приміщенні, але надмірна її кількість небезпечна а для людей з алергією висока концентрація може стати смертельною. Також це не найкращий сусід для дітей або людей похилого віку.

Якої шкоди може завдати запорошений килим:

1. Поява симптомів алергії: головні болі, закладеність носа, чхання, проблеми з диханням, свербіж, сльозяться очі і т.д. Багато хто плутає алергію з грипом або застудою, але якщо симптоми довго не проходять, зверніть увагу на кількість пилу в приміщенні і особливо — на килимі.

2. Кліщі. Вони хоч і мікроскопічні, але у великих кількостях і при тривалому контакті можуть потрапляти в дихальні шляхи і викликати різні захворювання.

3. Віруси і бактерії. Побутовий пил-ідеальне середовище для розмноження вірусів і бактерій. Якщо останнім часом ви зачастили хворіти на грип або застуду, в цьому може бути винен давно не чищений килим.

4.Грибок. Від цієї біди не так просто позбутися і він прекрасно себе почуває в середовищі улюбленого килимка або дивана.

5. Яйця гельмінтів. Вони проникають в будинок на вуличному взутті або з домашніми тваринами, і стають проблемою всієї родини. Ці непрохані гості можуть жити в ворсі килима протягом трьох років.

Головні "пилозбірники" в будинку — килими, меблі та штори. Але "пилозбірники" в хорошому сенсі, так як вбирають в себе пил, і вона не літає по дому, потрапляючи в ніс і легені. Щоб від неї позбутися, раз на півроку потрібна чистка запорошеного килима. Звичайна регулярне прибирання пилососом теж необхідна, але в самій глибині ворсу залишається бруд, яку не вичистити ні щітками, ні побутовим пилососом.

Чому чистку килимів від пилу краще довірити професіоналам

Ні самостійна чистка за допомогою пилососа, ні сухий метод із застосуванням спеціальних порошків не дадуть такий ефект, як професійна чистка вологим методом.

За допомогою цієї технології, килимовий ворс або меблі дезінфікується під впливом високих температур і спеціальних миючих засобів. Ні в якому разі не радимо купувати і застосовувати професійні засоби самостійно, так як ви можете не тільки зіпсувати килимове покриття, але і завдати собі шкоди. До складу цих коштів часом входять агресивні речовини, які прекрасно справляються з плямами, але можуть стати причиною проблем зі здоров'ям.

Наші фахівці працюють зі спеціальним обладнанням, яке на 100% вимиває всі речовини, нанесені на килим. Побутова техніка на це не здатна. Шкода від пилу може бути набагато менше, ніж шкода від хімічних речовин. Ми точно знаємо, килими з якого матеріалу можна чистити тим чи іншим методом, щоб не зіпсувати виріб і максимально очистити його від бруду. Не забувайте віддавати меблі і килимові покриття в хімчистку не рідше, ніж раз на рік. А якщо вдома є діти-мінімум раз на півроку.
Made on
Tilda