Чистка килимів Одеса

Що таке ЕКО чистка килимів

Кожен килим потребує регулярної хімчистки хоча б раз на рік. Але що робити, якщо після обробки ви помітили симптоми алергії? Найчастіше для чищення використовуються безпечні засоби, але деяким алергікам навіть вони можуть не підходити.

Якщо ви або хтось із членів вашої родини саме така людина-обирайте еко — хімчистку. Також вона краща, якщо у вас є маленькі діти.

Еко чистка килимів і меблів не передбачає використання агресивної хімії. У пароочисник заливається безпечний засіб, який під впливом високої температури перетворюється в пар, дезінфікуючий поверхню.

Чим еко чистка відрізняється від звичайної чистки

Еко чистка відрізняється не тільки використанням більш сприятливих засобів, але і регламентом проведення.

Якісна екологічна хімчистка складається з таких етапів:

1. Сухе прибирання. Пил і сухий бруд видаляють з килима або меблів за допомогою потужного пилососа.

2. Нанесення на поверхню преспрея. Це засіб для глибокого очищення килимів, яке заливається в спеціальне пристосування і розпорошується на всю поверхню. Такий метод дозволяє економно наносити засоби на велику площу.

3. Локальна обробка забруднень. Виведення складних плям.

4. Екстракторне очищення. Обробка ворсу парою з додаванням миючих засобів при високому тиску допомагає знищити мікробів і пилових кліщів. Засіб проникає глибоко в волокна і видаляє навіть застарілі плями.

5. Полоскання і сушка.

Варто відзначити, що вологий метод підходить не для всіх килимів і для виробів з клейовою основою краще буде сухий метод.

Очищення паром, як один з видів екологічного очищення

Особливою популярністю користується еко чистка килимів за допомогою пароочисника. Цей прилад застосовується для професійного очищення килимових покриттів від бактерій і кліщів. Він прекрасно справляється зі складними плямами і допомагає позбутися від пилу, що залишився після сухого прибирання.

Крім екологічності і гіпоалергенності, перевага даного методу – безпека для виробів. Це дуже щадний спосіб і підходить майже для будь-якого матеріалу.

Чим хороший даний спосіб чистки:
  • Абсолютно екологічний.
  • Вбиває кліщів і бактерії.
  • Безпечний для дітей, тварин і алергіків.
  • Помітно освіжає килим.
  • Можна робити частіше, ніж раз на півроку.
  • Відмінний спосіб підготовки ворсу перед очищенням складних плям.

Спосіб не підходить, якщо ваша мета – дезінфекція килимового виробу або меблів, так як для повного позбавлення від мікробів потрібні хімзасоби і простої пари буде недостатньо.

Не підходить метод і для чищення виробів з клейовою основою, а також для видалення плям біологічного походження (яйця, кров, молоко і т.д.), так як при високій температурі білок згортається, і видалити таку пляму стає тільки складніше.

Щоб отримати детальну інформацію про екологічну чищенні килима-звертайтеся до наших фахівців. Порадимо оптимальний метод і проведемо якісну чистку вашого килима.


Made on
Tilda