Чистка килимів Одеса

Чистка килимів на клейовій основі

Килими на клейовій основі гарні своєю довговічністю. Але чи знали ви, що такі вироби потребують спеціальної чищенні і просто помити ворс з миючими засобами — не варіант?

Іноді продавці приховують факт, що їх килим виготовлений на клейовій основі. Чому? Справа в тому, що деякі фірми (особливо Індійські) для килимової основи використовують перемелені кістки тварин. Так як це біологічний матеріал, при намоканні він починає гнити і виділяти відповідний «аромат». Вже після першого вологого прибирання власники помічають неприємний запах і погіршення якості покриття, навіть не розуміючи, що зробили не так.

Чистка килима на клейовій основі — заняття, що вимагає специфічних засобів і знань. Якщо з невеликими плямами і пилом можна впоратися самостійно, то для генеральної чистки краще звернутися до фахівців.

Особливості догляду за килимами на клейовій основі

Тонкощі догляду та експлуатації виробу залежать від типу його волокон і використаного клейового складу. Але головне, що потрібно запам'ятати — килими на клейовий основі не переносять вологу і ультрафіолетове випромінювання.

Ось кілька порад по догляду, завдяки яким ваш килимок буде чистим і свіжим:

1. Регулярно робіть суху чистку за допомогою пилососа.

2. Не допускайте потрапляння рідин на поверхню килима.

3. Захищайте від впливу прямих сонячних променів. Намагайтеся не стелити такі килими на сонячній стороні квартири і прибирайте їх подалі від вікон.

4. Повна хімчистка килимів не рідше разу на рік.

5. Чи не стеліть такі килимові покриття в прихожих або кімнатах з підвищеною вологістю.

6. Виключіть чистку миючими пилососами.

Особливості чищення килимів на клейовій основі

Не забувайте, що регулярна глибока чистка клеєних килимів — це також важлива умова збереження їх якості і зовнішнього вигляду.

1. Оперативно видаляйте легкі види забруднень за допомогою сухої або злегка вологої ганчірки. Після цього повністю висушуйте поверхню.

2. Не робіть самостійну чистку за допомогою мильних засобів або води.

3. Великі забруднення без наслідків можна очистити тільки в умовах професійної хімчистки.

4. Не намагайтеся очистити килим самостійно, якщо на нього пролилася велика кількість рідини. Максимум, що можна зробити — просушити паперовими серветками і терміново зателефонувати в хімчистку.

Якщо ви не знаєте, як почистити палас на клейовій основі або не впевнені, що впораєтеся самі, краще не ризикувати і звернутися до фахівців. Ми чистимо килими за допомогою професійного обладнання та екологічних засобів, які безпечні для будь-якого килима.
Made on
Tilda